Heksagon PRO

Bezpłatna konsultacja
z moim zespołem

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację
i odbierz bonusowy materiał!

Chcesz wreszcie zacząć asertywnie komunikować swoje uczucia i potrzeby? Pragniesz pozyskane podczas kursu wskazówki wdrożyć w życie i zadbać równocześnie o siebie, jak i o relacje z innymi? To właśnie jest ten moment. Wykorzystaj motywację i znajdź swój złoty środek w ustalaniu priorytetów!

Co zatem możesz zrobić, aby jak najszybciej zobaczyć efekty?

Wystarczy, że umówisz się na bezpłatną, 20-minutową konsultację, podczas której doradca z mojego zespołu pomoże Ci wdrożyć wiedzę w życie, tworząc kompletny i wymierny plan działania. 

? Dodatkowo, jeśli zapiszesz się na konsultację właśnie teraz, otrzymasz w gratisie bonusowy materiał – fragment mojej “Żółtej książki o pewności siebie”, sekretny wywiad ze mną przygotowany przez moje dzieci ?, który w praktyce pokaże Ci, jak zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości, nie tylko u osoby dorosłej. ale także u nastolatków.. To jak, czujesz gotowość, by zacząć działać?

Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Doradca rozwoju osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin, natomiast bonusowy materiał otrzymasz na podany adres e-mail.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności