Heksagon PRO

Zarezerwuj termin spotkania
z doradcą rozwoju osobistego

Spotkaj się ze specjalistą z mojego zespołu
i sprawdź, co jest Ci potrzebne,
aby zmienić swoje nawyki i zacząć się rozwijać!

Denerwują Cię wymówki? Masz dość rutyny i chcesz znaleźć w sobie samodyscyplinę, aby zacząć robić coś więcej? A może chcesz sprawdzić, czy nawyki, które masz, są Twoją blokadą, czy wsparciem? Chodź, pokażę Ci, jak stworzyć plan rozwoju, który Ci w tym pomoże.

Co zatem możesz zrobić, aby zamienić jednorazową motywację w samodyscyplinę?

W tym pomoże Ci specjalny doradca rozwoju osobistego z mojego zespołu. Dzięki temu, że spojrzy na Twoje naturalne talenty, możliwości i dyspozycje, podpowie Ci co dokładnie zrobić, aby osiągać to, co zaplanujesz.

Ale, ponieważ to Twój kolejny krok na drodze do rozwoju swoich umiejętności, to… otrzymujesz ode mnie BON na 20-minutową konsultację z doradcą, na której poznasz sposób na ułożenie planu rozwoju, który sam lata temu ułożyłem i wdrożyłem ze swoim zespołem.

Aby bezpłatnie umówić się na spotkanie online ze specjalistą z mojego zespołu, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Doradca rozwoju osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin, gdzie ustalicie dalsze szczegóły działań.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności