Heksagon PRO

Bezpłatna konsultacja
z doradcą rozwoju osobistego

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację
i odbierz bonus!

Chcesz skutecznie wdrożyć nawyki, które pomogą Ci wstawać wcześniej niż dotychczas? Szukasz sposobu na to, aby wskazówki zarówno z e-booka, jak i webinaru wdrożyć w praktykę?  Wykorzystaj aktualną motywację i zacznij od ułożenia planu, za pomocą którego pozbędziesz się niewspierających przekonań i blokujących ograniczeń.

Co zatem możesz zrobić, aby jak najszybciej zobaczyć efekty?

Jeśli chcesz wykorzystać swoją chęć do zmiany, to mam dla Ciebie coś, co z pewnością Ci pomoże. Już teraz możesz spotkać się z jednym z moich doradców na bezpłatnej, 20-minutowej konsultacji, podczas której pomożemy Ci ułożyć prosty i dokładny plan działania, aby podczas wdrażania nie zabrakło Ci samodyscypliny czy motywacji.

🎁 Dodatkowo, zapisując się właśnie teraz, możesz odebrać dodatkowy materiał w postaci e-booka “I Tom 13 Nawyków Ludzi Sukcesu – Zaczynaj każdy swój dzień z gotowym planem”, który będzie dla Ciebie wsparciem w realizacji swoich postanowień. To jak, podejmujesz się zmiany?

Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Doradca rozwoju osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin, natomiast bonusowy materiał otrzymasz na podany adres e-mail.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności