Heksagon PRO

Bezpłatna konsultacja
z doradcą rozwoju osobistego

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację
zweryfikuj swoją życiową sytuację,
nawyki oraz przekonania
i zaplanuj świadomie swój rozwój!

Twoje działania w obszarze rozwoju osobistego, choć wynikające z dobrych pobudek,  mogą nie dać Ci tego, czego oczekujesz. Skieruj swoją motywację we właściwą stronę  i zdecyduj się na 20-minutową darmową konsultację z jednym z doradców rozwoju osobistego.

Osób skorzystało już z darmowej konsultacji.

Kluczem do zmiany siebie i swojego życia na lepsze jest wiedza na temat swoich potrzeb, niewspierających nawyków i przekonań oraz wizja celu, który chcesz osiągnąć.

To wszystko pozwoli Ci stworzyć plan.

Po co Ci plan?

  • niezaplanowana bądź źle zaplanowana droga do celu może nie dać Ci realnych efektów; 
  • brak wizji i planu może sprawiać, że będziesz podejmował niewłaściwe decyzje, oddalające Cię od celu;
  • bez planu będziesz intuicyjnie inwestować różne środki, w tym czas i pieniądze, i będzie to inwestycja o wysokim ryzyku;
  • bez niego możesz błądzić i po omacku szukać dróg, które doprowadzą Cię tam, gdzie chcesz być, czy do tego, co chcesz osiągnąć;

planowanie jest nieodłączną częścią życia i zwiększa szansę na powodzenie.

Czym jest konsultacja z doradcą rozwoju osobistego?

Konsultacja z doradcą rozwoju osobistego to 20-minutowa rozmowa, najczęściej za pośrednictwem telefonu. Umożliwi Ci wstępną weryfikację swojej obecnej sytuacji życiowej i rozpoznanie, co stoi Ci na drodze do pełni szczęścia i satysfakcji. Czasem wydaje nam się, że znamy źródło problemu, jednak głębsza analiza może wykazać, że coś nam umknęło.

Może uważasz, że masz problemy z finansami, więc uczysz się zarządzania nimi, oszczędzania lub inwestowania, by zwiększyć dochody. Wyobraź sobie, że źródło tych trudności może leżeć zupełnie gdzie indziej

Być może Twoje problemy zdrowotne nie pozwalają Ci pracować, przez co zawalasz ważne projekty, nie dajesz z siebie 100% i tracisz szansę na podwyżkę lub awans? Brak tej świadomości sprawia, że pracując nad finansami, w których widzisz przeszkodę, leczysz skutki, a nie przyczynę

Pamiętaj, że konsultacja do niczego nie zobowiązuje. To tylko 20 minut, które może zmienić Twoje życie.

Kim jest doradca rozwoju osobistego?

Doradcy rozwoju osobistego to wykwalifikowani specjaliści, przeszkoleni w zakresie rozwoju osobistego. Na podstawie własnych doświadczeń oraz w wybranej przez siebie dziedzinie, z pasją pomagają innym, wspierają i czuwają nad ich postępami. 

To osoby, które tak, jak Ty, rozpoczynały kiedyś swoją przygodę z rozwojem osobistym. Dziś, dzięki własnemu doświadczeniu i zrozumieniu Twojej sytuacji, może pomóc Ci efektywnie współpracować i osiągać własne, wymarzone rezultaty.

Wszystko w Twoich rękach! Sprawdź, ile może dać Ci ta krótka rozmowa. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności